top of page

UNIKĀLA PROGRAMMA

Sevis Izzināšanai caur Iepriekšējo Dzīvju un citām Dvēseles Atmiņām!

Sākums 8. septembrī!

Ļaujiet man uzdot Jums pāris jautājumus...

Vai esat kādreiz domājis par to, kas mēs īsti esam un ko mēs šeit darām? Vai bez karjeras un ģimenes veidošanas mums ir vēl kāda loma šajā pasaulē?

Vai Jūs interesē izzināt sevi un pasauli no tāda skatu punkta, kuru vēl līdz šim neesat pieredzējis?

Vai dziļi sirdī ticat, ka šo dzīvi ir iespējams dzīvot citādāk - priecīgāk, vieglāk un harmoniskāk, bet nekādi nesaprotat, kā? 

Vai jums jau kādu laiku ir sajūta, ka jums šajā dzīvē ir paredzēts kāds liels un nozīmīgs uzdevums, bet nezināt, kas tas ir un kā to realizēt?

Vai esat gatavs pozitīvām pārmaiņām un jauniem apvāršņiem savā dzīvē?

Ja kaut uz vienu jautājumu atbildējāt ar "jā", tad esat nonācis īstajā vietā!

8. septembrī startēs jauna, unikāla programma, kura palīdzēs jums ieraudzīt sevi pilnīgi citā gaismā, ieviest pozitīvas pārmaiņas jebkurā dzīves sfērā un atrast savu lomu pasaulē:

Sevis izzināšana caur REINKARNACIOLOĢIJAS
prizmu

Kas ir reinkarnacioloģija un ko mēs darīsim?

REINKARNACIOLOĢIJA ir samērā jauna nozare, kura pēta reinkarnāciju un dvēseles pārdzimšanas fenomenu, kā arī metodi, ar kuras palīdzību ikviens var atcerēties savas iepriekšējo dzīvju pieredzes un likvidēt pašreizējo problēmu cēloņus, ka radušās tajās.

Un to mēs arī šajā programmā darīsim - mācīsimies iegremdēties iepriekšējo dzīvju un dvēseles atmiņās, lai ieraudzītu sevi un savu dzīvi no cita skatu punkta!

​Šajā kursā:

 • ir iespējams no visām pusēm izpētīt iepriekšējo dzīvju elementus;

 • labāk izprast reinkarnāciju un pārdzimšanas fenomenu;

 • jūs apzināsieties kamdēļ esat ieradušies šajā dzīvē un sapratīsiet, kāpēc jūsu dzīve ir tāda, kāda tā ir;

 • atlaidīsiet, atbrīvosieties no saviem negatīvajiem iekšējiem pārdzīvojumiem un atrisināsiet savus karmiskos uzdevumus;

 • spēsiet atcerēties, ieraudzīt un aktivizēt savus iepriekšējo dzīvju talantus, kuri var palīdzēt izdzīvot savus tagadējos uzdevumus;

 • noskaidrosiet, ar ko tieši jums ir jāstrādā, lai garantēti izpildītu savus šīs dzīves uzdevumus;

 • pārliecināti un efektīvi spēsiet aizvest citus cilvēkus uz iepriekšējo dzīvju atmiņām, lai palīdzētu viņiem dziedināt un transformēt to, pie kā viņi ir turējušies simtiem vai pat tūkstošiem gadu;

 • kļūsiet par kvalificētu, sertificētu reinkarnacioloģijas speciālistu.

Kam šis kurss ir paredzēts?

​Šis kurss ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas paplašināt savu redzes loku:

 • ja jau esat meistars savā metodē un vēlaties šo kā papildus instrumentu darbā ar klientiem;

 • ja vēlaties apgūt tūkstošgades profesiju "Reinkarnacioloģijas konsultants";

 • vai, ja vienkārši vēlaties zināt, kas jūs esat no dvēseļu skatu punkta.

 

Jebkurā gadījumā šis ir fantastisks, unikāls kurss ar neticamu saturu, lai palīdzētu gan sev, gan citiem, neatkarīgi no tā, kāds ir bijis Jūsu sagatavotības līmenis līdz šim!

JAUNIŅAIS - nepieredzējis. Ja esat jauniņais, tad instruktors jūs paņems aiz rokas un soli pa solim izvedīs cauri visiem vingrinājumiem un palīdzēs tos apgūt.
 
PIEREDZĒJIS - ja Jums jau ir meditāciju pieredze, tad tas šajā kursā noteikti palīdzēs. Jūs pamanīsiet, sapratīsiet vissmalkākās detaļas, kuras Jūsu atmiņa ir saglabājusi, un trenera vadībā atklāsiet daudz pārsteidzošus atklājumus.
 
PROFESIONĀLIS - ja Jūs jau strādājat ar cilvēkiem, palīdzat viņiem tikt galā ar ikdienas problēmām, tad šī metode var palīdzēt risināt problēmu dziļāk un aizrakties līdz problēmas cēlonim iepriekšējā dzīvē.

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

Nākotne veidojas pagātnē...

Savu NĀKOTNI mēs veidojam ar ik katru savas tagadnes mirkli!
Un no kā ir veidojusies mūsu TAGADNE?
Tā veidojās PAGĀTNĒ!

Izdziedinot Pagātni, mēs izmainām Nākotni!

Kādēļ ir nepieciešamas iemaņas, lai atcerētos iepriekšējās dzīves?

Inga Ružicka YouTube (1).png

Iepriekšējo dzīvju ATCERĒŠANĀS un pieredzes INTEGRĒŠANA var aizvest jūs līdz šīs dzīves kvalitātes uzlabošanai visās dzīves jomās!
 

Nereti šīs dzīves problēmu cēloņi meklējami vēl ilgu laiku pirms mūsu dzimšanas - iepriekšējās dzīvēs. Tas izskaidrojams ar to, ka mūsu dvēseles nākušas šeit mācīties tāpat, kā mēs, kad gājām skolā. Ja kaut kādu iemeslu dēļ līdz galam neiemācījies reizrēķinu, tad nākamajā klasē apgūt matemātiku bija daudz sarežģītāk. Līdzīgi ir ar dvēselēm un viņu dzīvēm šeit uz Zemes - ja vienā dzīvē kaut ko neiemācījies, tad nākamajā tas sagādās problēmas pat tad, ja citās jomās esi teicamnieks!

Atceroties iepriekšējo dzīvju pieredzes, mēs labāk izprotam šīs dzīves uzdevumus un kā tos labāk izpildīt, lai nesagādātu sev liekas ciešanas un dzīvi varētu piedzīvot ar vieglumu un prieku!

Un te būs daži piemēri...

Ja jums ir veselības jautājumi, ar kuriem nespējat tikt skaidrībā, īpaši hronisku, neārstējamu slimību gadījumā, iespējams, slimība nākusi jums kaut ko iemācīt, ko iepriekšējās dzīvēs vēl nepaspējāt apgūt. Ja jūs zinātu, kas ir šī mācība, vai jūs nevēlētos to ātrāk apgūt, lai veselības jautājumus atrisinātu?


Attiecības ar tuviniekiem - partneri, vecākiem, bērniem. Nereti ar saviem tuviniekiem jau agrāk esam bijuši saistīti iepriekšējās dzīvēs, tāpēc ar dažiem veidojas ļoti harmoniskas attiecības, pat īpaši nepiepūloties, bet ar citiem nevaram saprasties, lai kā mēs censtos. Iespējams, ir kāds aizvainojums, pārdzīvojums vai kāds izteikts solījums iepriekšējā dzīvē, kura dēļ attiecības ir tieši tādas, kādas tās ir, tāpēc, izprotot situāciju, ir iespējams sakārtot arī šī brīža attiecības.

Vai ir kāda situācija, kas jūsu dzīvē regulāri atkārtojas un jūs nesaprotat, kā no tās izkļūt? Piemēram, kārtējo reizi darba devējs jūs nenovērtē vai kavē algas izmaksu? Vai atvaļinājuma laikā vienmēr kaut kas notiek un jums nesanāk atpūsties? Atkal uzduraties uz tādiem partneriem, kuri jūs krāpj? Ne velti šādas situācijas visu laiku atkārtojas, jo kaut ko neesat sapratuši, bet palaiduši garām. Arī šādām situācijām mēdz būt iemesls iepriekšējā dzīvē. 

Šie ir tikai daži piemēri, bet tā varētu turpināt vēl ilgi, meklējot cēloņus arī naudas problēmām, bailēm, dažādām traumējošām situācijām un tā tālāk.. 

Vai iepriekšējo dzīvju atcerēšanās noder tikai tiem, kuri cīnās ar problēmām?

Protams, ka nē! Lai arī problēmu risināšana ir biežākais iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas pieteikties ceļojumam uz iepriekšējo dzīvi, tomēr tas nebūt nav vienīgais. Reinkarnacioloģijas metode ir arī ļoti efektīvs instruments, lai izzinātu un paskatītos uz sevi un savu dzīvi no cita skatu punkta - ar dvēseles acīm. Pat, ja jums ar veselību, attiecībām, darbu un citām sfērām viss ir vairāk vai mazāk kārtībā, tomēr gribas uzzināt par sevi vairāk, paplašināt savu apziņu, iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem vai, iespējams, iet garīgo ceļu, tad arī to visu jūs varat iegūt, ceļojot ne tikai uz iepriekšējo dzīvju, bet arī dvēseles atmiņām.

 

Uz kādiem jautājumiem vēl jūs varat saņemt atbildes ceļojumos?

 • Kāpēc es šeit izvēlējos piedzimt? Kāpēc tieši šajā valstī? Un kāpēc tieši maniem vecākiem?

 • Kāpēc izvēlējos tieši šādu ķermeni - sievietes vai vīrieša, garu vai īsu, kalsnu vai apaļīgu?

 • Kāds ir mans dzīves uzdevums, un vai es dzīvoju pēc savas dvēseles plāna?

 • Kas ar mums notiek pēc nāves? Kā izskatās starpdzīvju telpa? Ko mēs tur darām?

 • Kā izskatās mani eņģeļi, pavadoņi un citas gaismas būtnes?

 • Kas ir mani dvēseles radinieki? Vai esmu kādu satikusi? Vai vēl satikšu?

 • Kā radusies mana dvēsele? Un kā tā šobrīd attīstās?

 • Ko jūt, redz, saprot augi, dzīvnieki un citas būtnes? Vai esmu kādreiz bijusi auga vai dzīvnieka dvēsele?

 

Arī šos jautājumus varētu turpināt un turpināt..

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

Un arī Jūs to visu varat ATCERĒTIES!

Nav jābūt ekstrasensam, lai piekļūtu savām iepriekšējo dzīvju un Dvēseles atmiņām. Iepriekšējo kursu pieredze rāda, ka praktiski ikviens spēj atcerēties savas iepriekšējās dzīves. Izņēmumi sastopami ļoti reti!

Tāpat nav nepieciešams gadiem meditēt, lai piekļūtu savām iepriekšējo dzīvju atmiņām! 9 no 10 klientiem konsultanta vadībā jau vienas stundas laikā var atcerēties savu iepriekšējo dzīvju pieredzes!

Sevis izzināšana caur REINKARNACIOLOĢIJAS
prizmu

Unikāla programma Sevis Izzināšanai caur Iepriekšējo Dzīvju un citām Dvēseles Atmiņām!

3 moduļu apmācību kurss, kura laikā Jūs ne tikai iepazīsiet sevi no cita skatu punkta, bet arī uzlabosiet savu dzīves kvalitāti, pilnībā mainīsiet savu dzīves uztveri un iegūsiet jaunā laikmeta profesiju!

Kursa sākums jau 2022. gada 8. septembrī!

3 MODUĻU PROGRAMMA

Mācību programmu veido 3 atsevišķi moduļi, kur katrs nākamais padziļina un paplašina iepriekšējā modulī iegūtās zināšanas un prasmes reinkarnacioloģijas jomā. Ar katru nākamo moduli sarežģītības pakāpe palielinās gan izskatāmo tēmu, gan apgūstamo prasmju ziņā, tāpēc katram ir iespēja izvēlēties, cik tālu viņš šajā programmā vēlas doties!

1. modulis "IZZINI SEVI"

Reinkarnacioloģijas metode kā Sevis izzināšanas instruments

Šis ir kā bāzes kurss, lai izprastu reinkarnācijas būtību, apgūtu reinkarnacioloģijas metodes pamatus un izzinātu sevi un pasauli no dvēseļu skatu punkta. Šajā modulī jūs kārtīgi sagatavosieties ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm, izzinot savus uztveres kanālus, izprotot atslābināšanas nozīmi un transa stāvokļus. Sapratīsiet, kā strādā jūsu atmiņa un kvalitatīvi salāgosieties ar savu “atmiņu upi”!

Šajā kursa daļā galvenais uzsvars tiek likts uz katra studenta PAŠIZZIŅAS PROCESU un APZIŅAS PAPLAŠINĀŠANU, kas notiek pēc iespējas saudzīgā veidā, izzinot sevi caur pozitīvām pieredzēm un atmiņām šajā un iepriekšējās dzīvēs, tāpat arī telpā, kurā mēs atrodamies starp iemiesošanos uz Zemes. Vienlaikus studentiem tiek dota iespēja instruktoru vadībā praktizēties, lai iemācītos, kā šādos ceļojumos aizvest arī citus - kursabiedrus, draugus, ģimenes locekļus.

Pabeidzot šo kursa daļu, jūs būsiet apguvuši, kā ievākt sev aktuālo informāciju ceļojumu laikā, kā patstāvīgi ievest ceļojumā pašam sevi un aizvest citus ekskursijās uz iepriekšējām dzīvēm!

2. modulis "TRANSFORMĒ SEVI"

Reinkarnacioloģijas metode kā Sevi transformējošs instruments

Kad būsiet iepazinuši sevi no cita skatu punkta un apguvuši to, kā izmantot reinkarnacioloģijas metodi sevis izzināšanā, būsiet gatavs iet soli tālāk, lai iemācītos, kā šo metodi izmantot problēmjautājumu risināšanā un savas dzīves kvalitātes uzlabošanā. Šo moduli iesakām tiem, kuri vēlas kļūt vairāk advancēti iepriekšējo dzīvju tēmā, izprast savām problēmām cēloņus un palaist jaunā plūdumā savu enerģiju šīs dzīves uzdevumu izpildē!

Šajā kursa daļā galvenais uzsvars tiek likts uz PROBLĒMSITUĀCIJU IZZINĀŠANU, lai jau pašā saknē atrastu tām cēloņus, likvidētu tos un piedzīvotu laimīgāku sevis versiju un harmoniskāku dzīves scenāriju. Šī moduļa saturs ir "smagāks" un sarežģītāks nekā pozitīvo dzīvju izskatīšana un piepildīšanās ar pozitīvām emocijām, tāpēc tas prasīs padziļinātākas zināšanas un papildus sagatavošanos, lai pēc iespējas saudzīgāk piekļūtu negatīvajām pieredzēm un tās risinātu. Tāpat šajā kursa daļā tiks pievērsta lielāka uzmanība ceļojumu vadīšanas tehnikai, lai mērķtiecīgāk tiktu iegūtas atbildes uz risināmajiem jautājumiem, saudzīgāk un harmoniskāk tiktu ievākta nepieciešamā informācija, kā arī, lai prasmīgāk ceļojumos ievestu tos, kuriem līdz šim nav bijusi tāda pieredze.

Pabeidzot šo kursa daļu, jūs ne tikai zināsiet, kā aizvest citus ekskursijās uz iepriekšējām dzīvēm, bet arī to, kā atrast un novērst šīs dzīves problēmu cēloņus tajās!

3. modulis "IEGŪSTI PROFESIJU"

Reinkarnacioloģijas metode kā Instruments darbā ar citiem

Vai Jums šķiet, ka iepriekšējos moduļos jau esat ieguvuši visu nepieciešamo, lai sakārtotu sevi un atrisinātu visas savas dzīves problēmas? Strādājot ar sevi individuāli, jā, tomēr uz Zemes mēs neesam atnākuši vieni! Šo moduli iesakām tiem, kuri apzinās, ka mūsu dzīves scenāriju ietekmē ne tikai mūsu individuālie, bet arī dzimtas uzdevumi, tāpat arī tiem, kuri ar šo metodi vēlas palīdzēt arī citiem cilvēkiem!

Šajā kursa daļā galvenais uzsvars tiek likts uz DARBU AR KLIENTIEM, kā arī ĪPAŠI SAREŽĢĪTU JAUTĀJUMU RISINĀŠANU, piemēram, kā strādāt ar dzimtas programmām, iekšējo bērnu un dažādām krīzes situācijām. Tāpat nedaudz ieskatīsimies nākotnē, lai saprastu, kā pieņemt pareizo lēmumu un izvēlēties savai dvēselei visharmoniskāko ceļa variantu!

Tomēr, atšķirībā no iepriekšējiem moduļiem, šajā jau ir pastiprināta profesionālā ievirze: kā sevi pasniegt un piedāvāt potenciālajiem klientiem, kā veidot konsultācijas struktūru un saprast, ar kuriem klientiem strādāt un kuriem atteikt, kā arī to, kā nopelnīt, darot to, kas no sirds aizrauj un patīk!

Pabeidzot šo kursa daļu un izpildot sertifikācijas noteikumus, jūs būsiet ieguvuši nepieciešamās prasmes un iemaņas, lai piedāvātu savu pakalpojumu un strādātu ar klientiem, tāpat būsiet ieguvuši jaunā laikmeta profesiju "Reinkarnaciologs konsultants", ar kuru varēsiet palīdzēt uzlabot ne tikai pats savu, bet arī citu cilvēku dzīves!

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

3 MODUĻU PROGRAMMA:

Izzini Sevi!
Transformē Sevi!
Un Iegūsti Jaunā Laikmeta Profesiju!


To visu jūs varat iegūt tikai  10 mēnešu laikā!

APMĀCĪBU PROGRAMMA

1. modulis
"IZZINI SEVI"

2. modulis
"TRANSFORMĒ SEVI"

3. modulis
"IEGŪSTI PROFESIJU"

1. nodarbība

Iepazīšanās nodarbība

08.09.2022

2. nodarbība

Regresija, reinkarnacioloģija

15.09.2022

3. nodarbība

Agrīnās bērnības atmiņas uztveres kanālu iekustināšanai

22.09.2022

4. nodarbība

Pirmā iegremdēšanas iepriekšējā dzīvē

29.09.2022

5. nodarbība

Atslābināšanās, relaksācija un transa veidi

06.10.2022

6. nodarbība

Iemiesojumu vēsture un pāreja

13.10.2022

7. nodarbība

Pašiegremdēšanās

20.10.2022

8. nodarbība

Vēsturiskie speciālisti

27.10.2022

9. nodarbība

Par dvēseli. Šīs dzīves plānošana

03.11.2022

10. nodarbība

Par ko domā vīrieši un ko grib sievietes?

10.11.2022

11. nodarbība

Kā atcerēties savus talantus, spējas?

24.11.2022

12. nodarbība

Iegremdēšanās shēma

01.12.2022

13. nodarbība

Atkārtojošās situācijas

15.12.2022

14. nodarbība

Savienošanās un atvienošanās no klienta

29.12.2022

15. nodarbība

Traumējošās situācijas

05.01.2023

16. nodarbība

Kas ir bailes un kā ar tām strādāt?

12.01.2023

17. nodarbība

"Aukstie" un grūtie klienti

19.01.2023

18. nodarbība

Karmiskie mezgli un kā tos atšķetināt

26.01.2023

19. nodarbība

Zvēresti, solījumi. Noslēgtie līgumi

02.02.2023

20. nodarbība

Veselība. Kā atrast izdziedināšanos iepriekšējā dzīvē?

09.02.2023

21. nodarbība

Dziedināšana caur fiziska ķermeņa skenēšanu

16.02.2023

22. nodarbība

Nedzimušie bērni, aborti dvēseles acīm. Aivainojums

23.02.2023

23. nodarbība

Sarunas ar dzīvu un mirušo cilvēku dvēselēm

02.03.2023

24. nodarbība

Atšķirības starp Eņģeļiem un citām gaismas būtnēm

09.03.2023

25. nodarbība

Konsultants, konsultācijas struktūra

23.03.2023

26. nodarbība

Pamati darbam ar dzimtas enerģijām

30.03.2023

27. nodarbība

Dzimtas programmas

13.04.2023

28. nodarbība

Ceļojuma varianti un iekšējais bērns

20.04.2023

29. nodarbība

Spēja būt atvērtam un publiskam

27.04.2023

30. nodarbība

Nauda. Ierobežojošie uzskati no iepriekšējām dzīvēm

11.05.2023

31. nodarbība

Kā izvēlēties pareizo ceļu?

18.05.2023

32. nodarbība

Personības krīzes situācijas

25.05.2023

33. nodarbība

Bezmaksas konsultācijas shēma

01.06.2023

34. nodarbība

Kā nopelnīt naudu darot to, kas no sirds aizrauj un patīk?

08.06.2023

35. nodarbība

Kursa kopsavilkums

15.06.2023

Sertifikācija

Līdz 26. jūlijam jāiesniedz sertifikācijas uzdevumi!

Izlaidums - 29.07.2023

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

Kļūstiet par REINKARNACIOLOGU KONSULTANTU jau tagad!

sertifikats.png

Reinkarnacioloģijas Konsultanta sertifikāts apliecina, ka esat ieguvuši reinkarnacioloģijas metodes iemaņas darbā ar klientiem. Šis sertifikāts dod tiesības sniegt maksas pakalpojumus - individuālas konsultācijas.

Kursu vadīs Inga Ružicka

Inga Ružicka IG ieraksti (1).png

Inga Ružicka ir vienīgā sertificētā Reinkarnacioloģijas trenere un vadošā speciāliste reinkarnacioloģijas jomā Latvijā, kura jau vairākus gadus vada apmācības par reinkarnāciju, dvēseles pārdzimšanas fenomenu un metodi, ar kuras palīdzību ikviens var atcerēties savas iepriekšējo dzīvju pieredzes un likvidēt pašreizējo problēmu cēloņus, kas radušās tajās.

 • 10 gadu pieredze reinkarnācijas jomā.

 • Novadījusi vairāk kā 2500 individuālās konsultācijas, tas ir, vairāk kā 7500 stundas konsultācijās.

 • Novadījusi vairāk kā 65 seminārus pēc reinkarnacioloģijas metodēm.

 • Izlaidusi 22 Praktiķu grupas (248 sertificēti Reinkarnacioloģijas praktiķi).

 • Izlaidusi 7 Konsultantu grupas (42 sertificēti Reinkarnacioloģijas konsultanti).

 • Likteņa matricas, cilvēku karmisko uzdevumu konsultants.

Inga Ružicka IG ieraksti (3).png

REINKARNACIOLOĢIJAS AKADĒMIJA

Reinkarnacioloģijas akadēmija (agrāk Reinkarnacionikas Institūts) sagatavo reinkarnacioloģijas speciālistus un izglīto sabiedrību reinkarnācijas jautājumos no 2013. gada. Akadēmiju vada pats reinkarnacioloģijas metodes autors Māris Drešmanis, un tās bāzes vieta ir Krievija.

Ņemot vērā lielo cilvēku interesi iepriekšējo dzīvju jautājumos, akadēmijas vadībā reinkarnacioloģijas metodi apguvuši jau vairāk nekā 2000 praktiķu un 700 konsultantu 42 dažādās pasaules valstīs. Treneru programmu apguvuši un sertifikātu ieguvuši 12 reinkarnacioloģijas treneri - tajā skaitā Inga Ružicka, kura ir vienīgā, kas šo metodi pasniedz Latvijā.

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

Mūsu misija ir iemācīt pēc iespējas vairāk cilvēkiem atcerēties savas iepriekšējās dzīvēs, kas dod iespēju aktivizēt dvēseles atmiņas caur iepriekšējo dzīvju un dvēseles pasaules prizmu. Paplašināt cilvēkiem redzes loku. Palīdzēt cilvēkiem ieiet apzināšanās līmenī un ieraudzīt sevi ar dvēseles acīm, kas dod iespēju savu dzīvi transformēt uz labo pusi, lai pildītu šīs dzīves dvēseles plānu vislabākajā variantā.

Ja jūs tiešām vēlaties atcerēties savas iepriekšējās dzīves, sevi un sasniegt labklājību visās dzīves jomās, tad šī programma tiešām ir domāta jums.  Rezervējiet vietu jau tagad!

Kā notiks nodarbības?
 

 • Tiešsaistes pamata tematiskās nodarbības 1 reizi nedēļā ceturtdienu vakaros plkst. 19:00.

 • Praktiskās nodarbības 1 reizi nedēļā mazās grupās no 6 līdz 8 cilvēkiem:

  • tiešsaistē zoom platformā;

  • klātienē Rīgā. 

Starp nodarbībām visiem studentiem ir iespēja:

 • ​individuāli vai kopā ar kursabiedriem pildīt interesantus mājasdarbus;

 • nostiprināt iemaņas, kuras ir iegūtas nodarbībās, klausoties nodarbību ierakstus, meditācijas;

 • un vienkārši komunicēt ar grupu domubiedriem un mentoriem.

PRASĪBAS

Lai piedalītos kursā, nav nepieciešamas nekādas prasības, izņemot:​

 • interneta pieslēgumu;

 • datoru, planšeti vai telefonu;

 • pildspalvu un papīru piezīmēm;

 • atvērtu prātu;

 • un atvērtu sirdi!

 

Jums nav jābūt jau kvalificētam nevienā specialitātē! Viss, kas jums nepieciešams, lai kļūtu par veiksmīgu iepriekšējo dzīvju speciālistu, ir iekļauts šajā kursā!

 

Šis kurss ir paredzēts ikvienam, kuram ir interese par iepriekšējām dzīvēm, kurš vēlas pats aizceļot uz savām iepriekšējo dzīvju atmiņām un aizvest arī citus.

Inga Ružicka YouTube_edited.jpg

PIEDZĪVOJIET NETICAMAS PĀRMAIŅAS ARĪ JŪS!

Katrs modulis kā atsevišķs kurss, tāpēc
JŪS KATRS PATS VARAT IZVĒLĒTIES, CIK TĀLU VĒLATIES IET!

1. modulis
"IZZINI SEVI"


397 EUR

Iespējams veikt arī dalīto maksājumu:
137 EUR x 3
(kopā 411 EUR)

2. modulis
"TRANSFORMĒ SEVI"


397 EUR

Iespējams veikt arī dalīto maksājumu:
137 EUR x 3
(kopā 411 EUR)

3. modulis
"IEGŪSTI PROFESIJU"


653 EUR

Iespējams veikt arī dalīto maksājumu:
227 EUR x 3
(kopā 681 EUR)

MAKSĀJOT PAR 1. UN 2. MODULI KOPĀ, SAŅEMSIET
10% ATLAIDI
VISAM KURSAM!

+ DĀVANĀ saņem "Likteņa matricas" aprakstu sev vai kādam citam!

1. modulis + 2. modulis
"IZZINI SEVI" un "TRANSFORMĒ SEVI"


714 EUR
 ̶7̶9̶4̶ ̶E̶U̶R̶

3. modulis
"IEGŪSTI PROFESIJU"


587 EUR
 ̶6̶5̶3̶ ̶E̶U̶R̶

Šis apraksts pēc dzimšanas datiem dod iespēju saprast savu patieso dzīves aicinājumu uz šo iemiesojumu, apzināties iepriekšējo dzīvju neizietās mācību stundas un saprast nākotnes perspektīvas, kā arī palīdz saprast savstarpējo attiecību smalkumus. Tā parāda, kādus uzdevumus vajag izpildīt, lai veiksmīgi varētu virzīties tālāk savā dvēseles attīstībā. Šis ir ceļvedis, instrukcija cilvēkiem, kuri iet pašizziņas ceļu.

MAKSĀJOT PAR VISU KURSU UZREIZ, SAŅEMSIET
15% ATLAIDI!

1. modulis + 2. modulis + 3. modulis
"IZZINI SEVI", "TRANSFORMĒ SEVI" un "IEGŪSTI PROFESIJU"


1229 EUR
 ̶1̶4̶4̶7̶ ̶E̶U̶R̶

+ DĀVANĀ saņem "Likteņa matricas" aprakstu sev vai kādam citam un INDIVIDUĀLU KONSULTĀCIJU pie Ingas Ružickas!